Повний пансіонат

Перший приватний стаціонар у Полтаві для дорослих з достатньою кількістю палат та повноцінним збалансованим трьохразовим харчуванням (сніданок, обід, вечеря)

Комфортабельне перебування

Палати з сучасним дизайнерським ремонтом: одно-, двох- та трьохмісні. Такі умови дарують відчуття затишку, позитивно впливають на настрій та загальне самопочуття пацієнта.

Зручності

Палати оснащені сучасним душем та туалетом. Це створює комфортні умови перебування та спрощує процес приймання гігієнічних процедур.

Додаткові нотки комфорту

Кондиціонер, телевізор, холодильник, електричний чайник – все це є в палатах для зручного перебування пацієнтів в денному чи цілодобовому стаціонарі.

Спеціальні умови для «лежачих» пацієнтів

Наявність функціональних ліжок в палатах для «лежачих» хворих. Це дає можливість рідним залишити хвору людину та відлучитися на деякий час. Такі умови перебування пропонуються лише в приватній клініці Нова лікарня.

Термінові аналізи

Медичний заклад має власну високотехнологічну лабораторію. Вона розташована безпосередньо в лікарні. Результати аналізів готові всього за декілька годин. Прекрасна альтернатива для економії власного часу та зусиль.

Профільні лікарі

Терапевт, алерголог, невролог, гематолог, пульмонолог – лікарі, які здійснюють приймання пацієнтів. Вони проведуть огляд, видадуть направлення на необхідні аналізи та оберуть найкращий формат стаціонарного лікування.

УЗД обстеження

В лікарні працює сучасне обладнання для ультразвукової діагностики, яке дозволяє отримати високоточні результати дослідження. На основі який лікарі готують рекомендації щодо подальшого лікування пацієнта.