Це дуже просто та ефективно!

А головне - ведення пацієнтів, які заключили декларацію з сімейним лікарем - БЕЗКОШТОВНЕ!
При підписанні декларації з сімейним лікарем ви безкоштовно отримаєте:

• надання консультацій, діагностики та лікування різних хвороб
  • видача направлень на необхідні консультації вузьких спеціалістів, обстеження, діагностику тощо
  • ведення пацієнтів з хронічними захворюваннями, щеплення згідно з календарем МОЗ
  • видача медичних довідок, в тому числі листків тимчасової непрацездатності
  • лабораторні дослідження: загальний аналіз крові з формулою, загальний аналіз сечі, аналіз крові на цукор, аналіз крові на загальний холестерин, швидкі тести на вірусні гепатити В і С, ВІЛ.

Як підписати декларацію?

• Відвідайте Нову Лікарню. Для підписання декларації вам знадобиться паспорт, ідентифікаційний код та мобільний телефон.
  • Якщо ви не маєте можливості відвідати клініку, можна підписати декларацію, не виходячи з дому. Для цього вам потрібно просто зателефонувати нам (+38 095 600 03 18)